İnstagram Reklamları

  • Instagram reklamcılığı, reklam veren kişilerin geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan dijital bir reklam aracıdır. Instagram reklamcılığı ile geniş kitlelere kısa bir sürede ulaşmak mümkündür. Bu nedenle Instagram en fazla reklamın verildiği sosyal medya mecrasıdır.

Doğru Reklam Doğru Etkileşim

  • Günlük aktif 800 milyon kullanıcısı ile İnstagram, en az Facebook kadar büyük bir sosyal medya platformu olma yolunda ilerlemektedir. Bu kadar devasa bir kullanıcı kitlesi olunca da, reklam vermek için harika bir platform haline geliyor.
  • En güzel yanı ise; İnstagram reklamları, Facebook Business Manager aracılığı ile veriliyor. Yani Facebook’ta olduğu gibi İnstagram’da da etkili reklamlar oluşturabiliyorsunuz. Yalnız bu iki platforma verilen reklamlar, stratejik olarak farklılık gösterebiliyor.

Neden Biz!

  • İnstagram reklamcılığı ciddi bir iştir. Çünkü milyonlara ulaşır ve hizmetlerin tanıtımını kolaylaştırır.Tanıtımı yapılan ürünün daha fazla alıcıya gitmesini sağlar. Daha fazla yayılır. Daha fazla beğeni alır ya da like’lanır. İnsanlar reklamları görmekle kalmaz, reklamdan daha çabuk etkilenir. Satış daha hızlı olur. Birbirlerinin beğenisine sunar müşteriler. Öyle hızla tıklanır ki reklam sahibi şirket , kurum ve ya kuruluş herhalde şok geçirmeye ramak kala şunu farkeder ki sosyal medyanın kullanımı çok önemli bir iş ve bu işi zaten işin ehline verip takibini yapan birileri vardır çevresinde.
  • Mağazanız olsa bu kadar müşteri gelir mi bir günde ? Gelmez. İş ciddi. Sosyal medya reklamları daha ciddi. Hata da kabul etmez. Müşteriye dönüt vermek ya da şikayeti varsa bunu değerlendirip ivedi olarak dönmek de yine işin ehlinin işi. Gregousa Dijital Pazarlama Ajana olarak işte tam orada. Bir tık ötenizde. İşinizi şansa bırakmayın . Hadi hemen tıklayıp fikir alma ,birlikte çalışma vakti!

Loading

GÖNDERİLİYOR

Mesajınız başarıyla gönderildi. Teşekkürler.

Hadi Konuşalım?

Yarına kadar beklemeyin. Bugün danışmanlarımızdan biriyle konuşun ve işinizden nasıl yararlanmaya başlayacağınızı öğrenin.

  • Kişisel Detaylar